Co je to „5 klíčů k přirozené kráse„?

Jak název napovídá, jde o pět tzv. klíčů nebo takových pět okruhů, které dohromady tvoří komplexní návod/řešení na to, jak docílit krásné, zdravé, přirozené pleti, která nejen vypadá, ale také se chová mladistvě.SPS - 5 klicu k prirozene krase s nadpisem

Tématem druhého klíče k přirozené kráse byla Pravidelná domácí péče. Ta hraje v cestě za zdravou a krásnou pletí velkou roli. Může nám pomoct se zbavit problémů, které zrovna pleť trápí, ale také zajistit, aby nevznikaly nové nebo minimálně jejich projevy oddálit.

Abyste ale dosáhli co nejlepších výsledků, je dobré chodit jednou za čas na „údržbu“ ke kosmetičce.

Ta má k dispozici například analyzační přístroje zmiňované v článku 1. klíč – Poznat svou pleť , jiné speciální přístroje na vyhlazování vrásek, čištění pleti, různá drahá séra, která mají skvělé účinky, ale úplně se nevyplatí, aby si je člověk kupoval domů.

Také mezi jejich služby patří věci, které si doma sami udělat nezvládneme, jako například různé kosmetické masáže, barvení řas a podobně. Zkrátka tam Vaše pleť dostane maximální péči a můžete sledovat zlepšení. Navíc nás kosmetička může upozornit na nějaká podezřelá znaménka a poslat nás ke kožnímu lékaři.

No a v neposlední řadě je návštěva kosmetického salonu spojena s relaxací, odpočinkem, můžeme se nechat hýčkat a navíc odcházíme s ještě krásnější pletí.

A jak často se doporučuje salon navštěvovat?

Asi jednou za 4 – 6 týdnů, aby pleť měla šanci vše vstřebat a zregenerovat.

Chodíte pravidelně na kosmetiku?

Co máte na chození ke kosmetičce ráda?

Jaké jsou Vaše oblíbené procedury?

Podělte se s námi do komentářů 🙂 .

22 let,
kosmetička, poradce pro péči o pleť, vizážistka. Působím ve svém salonu v Liberci. Zajímám se také o osobní růst a ráda pomáhám ženám, které chtějí objevit a naplno využít svou přirozenou krásu tím, že jim poskytnu cenné informace, kvalitní kosmetiku a příjemný zážitek při kosmetickém ošetření, aby se cítily krásné, přirozené, sebevědomé, milované a odpočaté.
TwitterLinkedInSdílet

CHCETE BÝT PRAVIDELNĚ INFORMOVÁNI O NOVÝCH PŘÍSPĚVCÍCH?