Nikdy jsem nebyla ten typ, co by sledoval veškeré modní a jiné trendy, natož se jimi řídil. Když se ale člověk něčím začne zabývat víc do hloubky, mohou být novinky v této oblasti skvělou inspirací. A protože je podzim moje oblíbené období, pojďme se společně podívat, co je v kurzu na letošní podzim v oblasti líčení! 🙂

MAKE-UP

Co se týče make-upu, letos je v kurzu takzvaný „no make-up make-up“ neboli make-up, který vypadá jako když na sobě žádný make-up nemáme 😀 .

nomakeup

Dále určitě mějte po ruce rozjasňovač pro vytvoření zářivého vzhledu. Aplikujte ho klasicky na lícní kosti, nos a bradu.

glowing skin

TVÁŘE

Sáhněte po světle růžové a naneste ji na „jablíčka“ tváří. Mně osobně se to líbí, vypadá to něžně a je to příjemná změna oproti vymalovaným lícním kostem 🙂 .

pink cheeks

OBOČÍ

Tenkým linkám je už odzvoněno. Poslední doba si žádá přirozenější a hustší obočí vyplněné tužkou na obočí nebo hnědým stínem. Jde o takový peříčkový styl, obočí vyčesané nahoru.

eyebrows

OČI

Na očích se dá opravdu skvěle vyřádit. Občas je potřeba trochu upgradovat klasické linky a nejlepší příležitost je k tomu právě tento podzim. Popusťte uzdu fantazii, protože té se teď meze opravdu nekladou 🙂 .

eyeliner

eyeliner2

Co se týče očních stínů, jsou vhodné bronzové odstíny, flitry i metalové (kovové) akcenty.

No a řasy? Rozhodně čím delší, tím lepší! 🙂

RTY

Výrazná červená nikdy nezklame… Co se ale inspirovat v přírodě? Co dozrává na konci srpna? Přece ostružiny! No a tak tento podzim volíme takové odstíny rtěnek, jako bychom jich snědli celý keř 🙂 .

lipstick

lipstick2

Tak co, inspirovalo vás něco z podzimních tipů? 🙂

Co se vám líbí nejvíc?

27 let,
kosmetička, poradce pro péči o pleť, vizážistka. Působím ve svém salonu v Liberci. Zajímám se také o osobní růst a ráda pomáhám ženám, které chtějí objevit a naplno využít svou přirozenou krásu tím, že jim poskytnu cenné informace, kvalitní kosmetiku a příjemný zážitek při kosmetickém ošetření, aby se cítily krásné, přirozené, sebevědomé, milované a odpočaté.
TwitterLinkedInSdílet

CHCETE BÝT PRAVIDELNĚ INFORMOVÁNI O NOVÝCH PŘÍSPĚVCÍCH?