Zima pomalu ale jistě končí. Brzy se přestaneme chumlat do čepic, šál a kapucí s kožíškem a začneme vystavovat obličej prvním nesmělým paprskům jarního sluníčka 🙂 . Všechno začne kvést a svět bude zase chvíli hýřit barvami, tak se pojďme inspirovat jarními trendy v líčení, ať v těch barvičkách nezanikneme!

Vláda make-upu ve stylu „no make-up“ je oficiálně u konce. Začíná sezóna pro výrazně červené rty, elektrizující modré oči, třpytky a falešné řasy.

OČI

Co se týče stínů, kdykoliv je v kurzu nějaká výrazná barva, přichází otázka – Jak ji mám nosit? Letošní jaro je tou barvou modrá a odpověď zní: Jakkoliv chceš! Můžeme zvolit například kouřové stíny s námořnickou modrou, namalovat silnou linku a pro dny, kdy chceme přitáhnout pozornost sáhnout po azurové a vytvořit něco spontánního (jako na obrázku).

Další variantou stínů jsou něžné nádechy růžové a broskvové. Ty se často používají spíše na rty, ale letošní jaro je vidí na očních víčkách, kde jsou jemné a velmi hezké.

A stíny do třetice – třpytivé!

Přejděme k očním linkám. Ty jsou stálicí a naprostou klasikou. I proto se v poslední době objevuje snaha si s linkami více vyhrát a nosit je v netradičních variacích. Nutno říct, že některé jsou opravdu povedené 🙂 .

 Jak jsou na tom řasy? Podobně jako oční linky je řasenka okolo celého oka zkrátka už velmi okoukaná a předvídatelná. Proto vizážisté experimentují s nanášením řasenky a umělých řas jen na určité části očí. Když se to zkombinuje například ještě s výše zmíněnou modrou, nový svěží trend je na světě.

RTY

 Výrazně červené/rudé rty jsou další nehynoucí klasikou. Ještě nikdy se však vizážisté neshodli na jednom odstínu tak, jako právě tuto sezónu. Mluvíme zde o barvě otráveného jablka, do kterého si kousla Sněhurka nebo také „candy apple“ (=americká pochoutka – jablko na dřevěné tyčce pokryté cukrovou polevou).

Další volbou je „vampire“ temná rtěnka nanesená stylem hombré.

TVÁŘ

Vzhled tváří se nese v duchu nekonečného léta, takže se ani na jaře nebojte sáhnout po bronzeru k vytvoření dojmu přirozeného opálení 🙂 .

Jak se Vám líbí letošní jarní trendy?

Zkoušeli jste se už podle nic nalíčit?

Podělte se s námi do komentářů nebo zašlete fotku svého líčení na jana.ponerova@ellebelle.cz a já ji ráda zveřejním 🙂 .

22 let,
kosmetička, poradce pro péči o pleť, vizážistka. Působím ve svém salonu v Liberci. Zajímám se také o osobní růst a ráda pomáhám ženám, které chtějí objevit a naplno využít svou přirozenou krásu tím, že jim poskytnu cenné informace, kvalitní kosmetiku a příjemný zážitek při kosmetickém ošetření, aby se cítily krásné, přirozené, sebevědomé, milované a odpočaté.
TwitterLinkedInSdílet

CHCETE BÝT PRAVIDELNĚ INFORMOVÁNI O NOVÝCH PŘÍSPĚVCÍCH?